Ekenæs, Jahn(1847-1920)
Kinning 1877
Olje på lerret
29x25
Signert og datert nede t.v.: J. Ekenæs. 77.
Vurdering
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 11 000
Olje på lerret
29x25
Vurdering