Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Ekenæs, Jahn(1847-1920)
Kinning 1877

Olje på lerret
29x25
Signert og datert nede t.v.: J. Ekenæs. 77.

Vurdering

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Tilslag NOK 11 000