Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Ekenæs, Jahn (1847-1920)
Kinning 1877

Olje på lerret
29x25
Signert og datert nede t.v.: J. Ekenæs. 77.

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 11 000