Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Wentzel, Gustav (1859-1927)
Bondeinteriør

Olje på papir, oppklebet på plate
45,5x53,5
Signert nede t.h.: G. Wentzel.

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 13 000