Wentzel, Gustav(1859-1927)
Bondeinteriør
Olje på papir, oppklebet på plate
45,5x53,5
Signert nede t.h.: G. Wentzel.
Vurdering
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 13 000
45,5x53,5
Vurdering