Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Wentzel, Gustav(1859-1927)
Bondeinteriør

Olje på papir, oppklebet på plate
45,5x53,5
Signert nede t.h.: G. Wentzel.

Vurdering

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Tilslag NOK 13 000