Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Segelcke, Severin(1867-1940)
Stortorvet, vinter 1925

Olje på lerret
120x95
Signert nede t.h.: Segelcke Stedsbestemt og datert nede t.v.: Stortorvet Oslo 1925

Påtegnet med tittel på plakett på rammen.

Vurdering

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Tilslag NOK 26 000