Munthe, Ludvig(1841-1896)
Kyr ved vanningsstedet 1873
Olje på lerret
66x123
Signert og datert nede t.h.: L. Munthe. 73.
Vurdering
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Olje på lerret
66x123
Vurdering