Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Munthe, Ludvig (1841-1896)
Kyr ved vanningsstedet 1873

Olje på lerret
66x123
Signert og datert nede t.h.: L. Munthe. 73.

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering