Haaland, Lauritz(1855-1938)
Måkunger 1904
Olje på lerret
55x80
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1904.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Maagunger".
Vurdering
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00