Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Haaland, Lauritz(1855-1938)
Måkunger 1904

Olje på lerret
55x80
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1904.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Maagunger".

Vurdering

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00