Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Askevold, Anders(1834-1900)
Fjordlandskap med folkeliv, dampbåten kommer 1891

Olje på lerret
55x90
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. 1891.

Vurdering

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00