Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Normann, Adelsteen (1848-1918)
Fjordlandskap med folkeliv 1874

Olje på lerret
50x83
Signert og datert nede t.v.: A Normann Dsf 74

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 40 000