Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Hansteen, Nils(1855-1912)
Båter ved Dyna Fyr 1896

Olje på lerret, oppklebet på plate
42x66
Signert og datert nede t.v.: Nils Hansteen 96

Vurdering

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Tilslag NOK 12 000