Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Hansteen, Nils (1855-1912)
Båter ved Dyna Fyr 1896

Olje på lerret, oppklebet på plate
42x66
Signert og datert nede t.v.: Nils Hansteen 96

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000