Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Schyberg Olsen, Sverre (1971-)
Portrett av Edvard Munch

Olje på lerret
120x100
Signert nede t.v.: Sverre Schyberg Olsen

Signert og påtegnet med tittel på engelsk av kunstneren på baksiden av lerretet: "Portrait of Edvard Munch Sverre Schyberg Olsen".

UTSTILT:

Bad Soden, Tyskland, nov.-des. 2015.

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 22 000