Schyberg Olsen, Sverre(1971-)
Portrett av Edvard Munch
Olje på lerret
120x100
Signert nede t.v.: Sverre Schyberg Olsen
Signert og påtegnet med tittel på engelsk av kunstneren på baksiden av lerretet: "Portrait of Edvard Munch Sverre Schyberg Olsen".
Bad Soden, Tyskland, nov.-des. 2015.
Vurdering
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 22 000