Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Smith-Hald, Frithjof (1846-1903)
Aftenstemning på bryggen 1888

Olje på lerret
83x117
Signert og datert nede t.v.: Smith-Hald 88

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 78 000