Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Bertrand (Hansen), Harald(1856-1890)
Vårdag på Karl Johan 1883

Olje på lerret
60x90
Signert og datert nede t.h.: Harald. B. Hansen. 83.

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Tilslag NOK 110 000