Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Nupen, Kjell (1955-2014)

Olje på skrivepapir
20x26,5
Signert nede t.h.: K. Nupen

Malt på gammelt brevpapir med vakker løkkeskrift skrevet på fransk, antagelig skrevet med sepia som er svakt falmet..

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering
NOK 7 000–9 000

Tilslag NOK 10 500