Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Sommerauksjon
Forrige
77
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Nupen, Kjell
(1955-2014)
Olje på papir
42x63
Signert nede t.h.: KN
Vurdering
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00