Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Nupen, Kjell (1955-2014)

Olje på papir
42x63
Signert nede t.h.: KN

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering