Appel, Karel(1921-2006)
Komposisjon 1970
Fargelitografi
70x102
Signert og datert med blyant nede t.h.: Appel 1970
Påtegnet med blyant nede t.v.: HC
Vurdering
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 10 000
Fargelitografi
70x102
Vurdering