Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Appel, Karel (1921-2006)
Komposisjon 1970

Fargelitografi
70x102
Signert og datert med blyant nede t.h.: Appel 1970

Påtegnet med blyant nede t.v.: HC

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000