Fokus 1900

Auksjon mandag 21. november 2016 kl 18:00

Rickhard, Leonard (1945-)
Landskap (Aftenstemning)

Olje på lerret
46x38
Signert oppe t.h.: LR Datert nede t.v.: 77

Signert og datert på baksiden av lerretet: Leonard Rickhard 1976-77

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1977, kat nr. 14 med tittel: "Landskap (Aftenstemning)".

Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 42 000