Fokus 1900

Auksjon mandag 21. november 2016 kl 18:00

Johannessen, Jens (1934-)
Tårnet Øvrevoll 1969

Olje på lerret
38x46
Signert og datert nede t.h.: JJ 69.

Påtegnet med tittel og datert på baksiden av lerretet.

Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 42 000