Auksjon mandag 21. november 2016 kl 18:00
Gullvåg, Håkon(1959-)
Gutt i stol

Olje på lerret
150x100
Signert nede t.h.: Gullvåg

Vurdering

Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00

Tilslag NOK 50 000