Gullvåg, Håkon(1959-)
Gutt i stol
Olje på lerret
150x100
Signert nede t.h.: Gullvåg
Vurdering
Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 50 000
Olje på lerret
150x100
Signert nede t.h.: Gullvåg
Vurdering