Fokus 1900

Auksjon mandag 21. november 2016 kl 18:00

Gullvåg, Håkon (1959-)
Gutt i stol

Olje på lerret
150x100
Signert nede t.h.: Gullvåg

Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 50 000