Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00
Dørnberger, Karl(1864-1940)
Fra Soon 1906

Olje på plate
39x50
Signert, datert og stedsbestemt nede t.h.: Dörnberger. 1906. Soon

Vurdering

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Tilslag NOK 42 000