Dørnberger, Karl(1864-1940)
Fra Soon 1906
Olje på plate
39x50
Signert, datert og stedsbestemt nede t.h.: Dörnberger. 1906. Soon
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 42 000
Olje på plate
39x50
Vurdering