Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Ulving, Even (1863-1952)
Fjordlandskap, Nord-Norge

Olje på lerret
64x101
Signert nede t.h.: E. Ulving.

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 28 000