Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Heiberg, Astri Welhaven (1881-1967)
Badende kvinner

Olje på lerret
115x112
Usignert

Fra ca 1915.

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000