Heiberg, Astri Welhaven(1881-1967)
Badende kvinner
Olje på lerret
115x112
Usignert
Fra ca 1915.
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000
Olje på lerret
115x112
Usignert
Fra ca 1915.
Vurdering