Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Senvinter 1905

Olje på lerret
78x65
Signert og datert nede t.v.: Th Holmboe 1905

Påtegnet med tittel på plakett på rammen.

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering