Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Wentzel, Gustav (1859-1927)
I skogkanten

Olje på lerret
55x45
Signert nede t.h.: Gustav Wentzel.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "I Skogkanten".

PROVENIENS: Alfred Waldemar Garmann Larsen (1863-1950), Tulla Larsens bror.

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 14 000