Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00
Nilsen, Ulf(1950-)
Natt-ventende

Olje på lerret
116x116
Signert nede t.h.: Ulf Nilsen

Signert på baksiden, på blindrammen.
Malt i 1980.

Vurdering

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00