Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Nilsen, Ulf (1950-)
Natt-ventende

Olje på lerret
116x116
Signert nede t.h.: Ulf Nilsen

Signert på baksiden, på blindrammen.
Malt i 1980.

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering