Rumohr, Knut(1916-2002)
Rødt 1991
Olje på lerret
115x140
Signert og datert nede t.v.: Knut Rumohr -91
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 23 000