Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Rumohr, Knut (1916-2002)
Rødt 1991

Olje på lerret
115x140
Signert og datert nede t.v.: Knut Rumohr -91

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 23 000