Nilsen, Ulf(1950-)
Ut 1980
Olje på lerret
87x105
Signert og datert nede t.h.: Ulf Nilsen 80
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 30 000
Olje på lerret
87x105
Vurdering