Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Nilsen, Ulf (1950-)
Ut 1980

Olje på lerret
87x105
Signert og datert nede t.h.: Ulf Nilsen 80

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000