Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Rumohr, Knut (1916-2002)
Sommersol 1984

Olje på lerret
81x101
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr -84

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 11 000