Rumohr, Knut(1916-2002)
Sommersol 1984
Olje på lerret
81x101
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr -84
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 11 000
Olje på lerret
81x101
Vurdering