Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Rumohr, Knut (1916-2002)
Komposisjon 1966

Olje på lerret
140x115
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr -66

UTSTILT:

Bergens Kunstforening, ant. Festspillutstillingen 1968, kat.nr. 53.

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 19 000