Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Rumohr, Knut (1916-2002)
Komposisjon 1988

Olje på lerret
80x100
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr -88

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 13 000