Rumohr, Knut(1916-2002)
Komposisjon 1988
Olje på lerret
80x100
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr -88
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 13 000
Olje på lerret
80x100
Vurdering