Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Erichsen, Thorvald (1868-1939)
Etter regnvær

Olje på lerret
41x46
Signert nede t.h.: Thv. E.

Signert, påtegnet med tittel og datert av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Thv. Erichsen: "Efter regnveir" 1916".

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1935, kat.nr. 4. Kunstnernes Hus, Oslo 19?, kat.nr. 80.

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 13 000