Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Werenskiold, Erik (1855-1938)
Veikryss 1903

Olje på lerret
80x65
Signert og datert nede t.v.: E. Werenskiold 1903

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1953, utstilling over Einar Lundes kunstsamling, kat.nr. 26 med tittel "Veikryss".

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 25 000