Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Haaland, Lauritz (1855-1938)
Seilskute ved Lille Præsteskjær fyr 1907

Olje på lerret
97x150
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1907

Påtegnet på baksiden av lerretet: ""Presteskjer Indseiling til Rækefjord". Fyret ligger ved innseilingen til Rekefjord, Dalene i Rogaland".

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 35 000