Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Strøm, Halfdan (1863-1949)
Kystlandskap 1916

Olje på lerret
57x75
Signert og datert nede t.h.: Halfdan Ström. 1916-

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering