Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Bøe, Frants (1820-1891)
Oppstilling med vase og blomster 1874

Olje på lerret
52x45
Signert og datert nede t.h.: F. Böe. Bergen 1874.

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 60 000