Bøe, Frants(1820-1891)
Oppstilling med vase og blomster 1874
Olje på lerret
52x45
Signert og datert nede t.h.: F. Böe. Bergen 1874.
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 60 000
Olje på lerret
52x45
Vurdering