Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00
Bøe, Frants(1820-1891)
Oppstilling med vase og blomster 1874

Olje på lerret
52x45
Signert og datert nede t.h.: F. Böe. Bergen 1874.

Vurdering

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Tilslag NOK 60 000