Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Bøe, Frants (1820-1891)
Oppstilling med vase og blomster 1856

Olje på lerret
35,5x27,5
Signert og datert nede t.h.: F D Böe Paris 1856.

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 52 000