Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Bøe, Frants (1820-1891)
Oppstilling med frukt 1852

Olje på lerret
22x27
Signert og datert nede t.h.: F Böe Paris 1852

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000