Scheel, Benedicte(1851-1929)
Oppstilling med epler og pærer 1882
Olje på lerret
31,5x40,5
Signert og datert oppe t.h.: B Scheel 82.
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 17 000
Olje på lerret
31,5x40,5
Vurdering