Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Johannessen, Jens (1934-)
Hus i landskap 1959

Olje på plate, oppklebet på plate
19,5x23
Signert og datert nede t.v.: 59 Jens Johannessen.

Signert på baksiden av platen: Jens Johannessen Påtegnet med dedikasjon fra 1960, signert Jens, samme sted.

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000