Johannessen, Jens(1934-)
Hus i landskap 1959
Olje på plate, oppklebet på plate
19,5x23
Signert og datert nede t.v.: 59 Jens Johannessen.
Signert på baksiden av platen: Jens Johannessen Påtegnet med dedikasjon fra 1960, signert Jens, samme sted.
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000