Ukjent, kunstner
Brudepynting
Olje på lerret
83,5x66
Usignert
Kopi etter Adolph Tidemand (1814-1876). Maleriet av Tidemand fra 1870, olje på lerret 112x86 cm., befinner seg i Göteborgs Konstmuseum.
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 62 000