Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Ukjent, kunstner
Brudepynting

Olje på lerret
83,5x66
Usignert

Kopi etter Adolph Tidemand (1814-1876). Maleriet av Tidemand fra 1870, olje på lerret 112x86 cm., befinner seg i Göteborgs Konstmuseum.

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 62 000