Munch-Auksjonen 2016

Auksjon mandag 12. desember 2016 kl 14:00

Hotel Continental

Munch, Edvard (1863-1944)
To liggende løvinner

Litografi trykket i svart på tynt japanpapir
Arket: 396-400x452-454 mm Motivet: 145x276 mm
Signert med blyant nede t.h.: E Munch
Påtegnet av kunstneren med blyant nede t.h.: Probedruck (Prøvetrykk)

1913
Woll 451.

Auksjonert mandag 12. desember 2016 kl 14:00

Vurdering
NOK 30 000–40 000 USD 3 500–4 700 EUR 3 300–4 500

Tilslag NOK 35 000