Munch-Auksjonen 2016

Auksjon mandag 12. desember 2016 kl 14:00

Hotel Continental

Munch, Edvard (1863-1944)
Kvinne i rød kjole

Olje på kalkerpapir, oppklebet på sponplate
72x38 cm
Usignert

1927-30
Woll 1645.

PROVENIENS:

Kunstnerens familie.

Auksjonert mandag 12. desember 2016 kl 14:00

Vurdering
NOK 2 000 000–3 000 000 USD 235 000–350 000 EUR 220 000–330 000