Aulie, Reidar(1904-1977)
Sneen smelter 1962
Olje på lerret
46x55
Signert og datert nede t.h.: Aulie -62
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: "Reidar Aulie Sneen Smelter".
Kunstnerforbundet, Oslo 1962, kat.nr. 66.
Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 800–2 400EUR 1 600–2 100
Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 14 000