Warsinski, Richard(1937-1996)
Tre figurer
Akvarell og pastell på papir, lysmål
55x75
Signert nede t.h.: Warsinski
Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 400–3 700EUR 2 100–3 200
Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00
55x75
Signert nede t.h.: Warsinski
Vurdering