Warsinski, Richard(1937-1996)
To figurer
Pastell og akvarell på papir, lysmål
78X102
Signert nede t.v.: Warsinski
Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 400–3 700EUR 2 100–3 200
Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00
78X102
Signert nede t.v.: Warsinski
Vurdering