Thaulow, Frits(1847-1906)
Elvelandskap med pram og gående kvinne langs bredden 1876
Olje på lerret
44x83
Signert og datert nede t.v.: Frits Thaulow 1876.
Vurdering
NOK 80 000–100 000USD 9 900–12 300EUR 8 500–10 600
Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 75 000