Auksjon torsdag 31. mai 2018 kl 18:00
Gjesdal, Thoralf(1903-1963)
Portrett av maleren Georg Backer Berg

Olje på lerret, stiftet opp på plate
39x38
Signert nede t.v.: T. Gjesdal

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av platen: "Thoralf Gjesdal Stavanger Portrett-skisse". "Portrett-skisse" er overstrøket og istedet står det "Mannshode". Portrettskissen og mannshode er av Stavanger-maleren Georg Backer Berg (1900-1980).

Vurdering
NOK 10 000–15 000USD 1 200–1 800EUR 1 000–1 600

Auksjonert torsdag 31. mai 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 15 000