Fokus 1900

Auksjon torsdag 31. mai 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Onsager, Søren (1878-1946)
Landskap mot høst, Soon 1922

Olje på lerret
90x72
Signert og datert nede t.v.: Sören Onsager 1922

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert torsdag 31. mai 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 20 000–30 000 USD 2 400–3 700 EUR 2 100–3 100

Tilslag NOK 20 000