Auksjon torsdag 31. mai 2018 kl 18:00
Onsager, Søren(1878-1946)
Landskap mot høst, Soon 1922

Olje på lerret
90x72
Signert og datert nede t.v.: Sören Onsager 1922

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen.

Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 400–3 700EUR 2 100–3 100

Auksjonert torsdag 31. mai 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 20 000