Jenssen, Olav Christopher(1954-)
Colle Umberto No. 192-194 1988
Olje på skjellakk-impregnert papir
16,5x26,5
3 stk. 1 av 3 signert nede t.v.: Olav Christopher, og datert nede t.h.: 1988
De to som ikke er signert og datert på forsiden, er signert og datert på baksiden av innrammingen: "Olav Christopher Berlin 1988".
Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 700–4 900EUR 3 100–4 200
Auksjonert torsdag 31. mai 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 28 000