Auksjon torsdag 31. mai 2018 kl 18:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Utsikt fra et vindu

Olje på lerret
61x49
Signert nede t.v.: J Rian

Vurdering
NOK 80 000–100 000USD 9 700–12 200EUR 8 400–10 500

Auksjonert torsdag 31. mai 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 80 000