Fokus 1900

Auksjon torsdag 31. mai 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Rian, Johs. (1891-1981)
Utsikt fra et vindu

Olje på lerret
61x49
Signert nede t.v.: J Rian

Auksjonert torsdag 31. mai 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 80 000–100 000 USD 9 700–12 200 EUR 8 400–10 500

Tilslag NOK 80 000