Fokus 1900

Auksjon torsdag 31. mai 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Rian, Johs. (1891-1981)
Toilette

Olje på lerret
90x67
Signert nede t.h.: J Rian

Auksjonert torsdag 31. mai 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000–60 000 USD 4 900–7 300 EUR 4 200–6 300

Tilslag NOK 62 000