Auksjon torsdag 31. mai 2018 kl 18:00
Kavli, Arne(1878-1970)
Høysommer, fra Rønnes

Olje på lerret
45x51
Signert nede t.h.: A. Kavli.

Vurdering
NOK 100 000–150 000USD 12 200–18 300EUR 10 500–15 700

Auksjonert torsdag 31. mai 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 160 000