Kavli, Arne(1878-1970)
Høysommer, fra Rønnes
Olje på lerret
45x51
Signert nede t.h.: A. Kavli.
Vurdering
NOK 100 000–150 000USD 12 200–18 300EUR 10 500–15 700
Auksjonert torsdag 31. mai 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 160 000
Olje på lerret
45x51
Signert nede t.h.: A. Kavli.
Vurdering