Fokus 1900

Auksjon torsdag 31. mai 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Kavli, Arne (1878-1970)
Høysommer, fra Rønnes

Olje på lerret
45x51
Signert nede t.h.: A. Kavli.

Auksjonert torsdag 31. mai 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 100 000–150 000 USD 12 200–18 300 EUR 10 500–15 700

Tilslag NOK 160 000